Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Munkaválalás Magyarországon...

Munkaválalás Magyarországon csak angol vizsgával?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam hogy ha esetleg majd vissza szeretnék költözni Magyarországra Angliából a munkáltatók elfogadnák-e a GCSE-t vagy le kéne tennem az érettségit is. Most jelenleg egy subsidiary diplomát csinálok collegeban(nem tudom a magyar megfelelőjét).Esetleg ha ti munkáltatók lennének akkor alkalmaznátok-e valakit GCSE-kel vagy jobban preferálná ok az érettségít?

2018. okt. 11. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A GCSE kb 9.es anyag aki tudja a kinti rendszert az nem értékeli nagyon ezt, de ha nem ismeri akkor akár beállíthatod hogy érettségi. Az a-level, level 3 szint számít érettséginek.
2018. okt. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Talán a régi GCSE 9-10.- es anyag körül van de az új szerintem azért közelebb van az éretségihez mint a 9.es anyaghoz mert a nővérem éretségizet és amikor nézte hogy miket csinálunk akkor is mondta hogy körübelül ők is ezt csinálták. Ismerőseim is akik éretségít csinálnak mutattak kérdéseket és azért eléggé hasonló volt szóval az azért túlzás hogy kilencedikes anyag viszont tény és való hogy az éretségi nehezebb mint a gcse. Az A Level azért meg eléggé messze áll az éretségítől ahogy észrevettem ha csak anyag mennyiségét vagy a kérdések nehézségét nézzük.
2018. okt. 12. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!