Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Lenne eselyem egy Ivy League-b...

Lenne eselyem egy Ivy League-ba tartozo egyetemen tanulni?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok, a tanulmanyi eredmenyeim nagyon jok, emellett anyanyelvi szinten beszelem az angolt (felig angol vagyok) es kozepfokun ket nyelvet (orosz, francia).

Politikai vonalon tervezek mozogni, ezert nagyon sok nemzetkozi projektben veszek/vettem reszt es EU-s ifjusagi csoportoknak voltam az itthoni kepviseloje eddig. Plusz meg irtam par hazai es kulfoldi medianak ilyen temakban cikkeket. Erettsegi elott meg tervezek hasonlokat.

4-5 tantargybol szeretnek emelt erettsegit tenni es meg egy nyelvet megtanulni. A SAT I-II-re is probalok felkeszulni.

Par komolyabb ajanlast is tudok vinni onnan vegzett diaktol.

Az anyagi resz nem problema, inkabb arra vagyok kivancsi, hogy van-e eselyem.


2018. okt. 25. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Van, folytasd a projekteket mert oda minden kell nem csak a tanulmányi eredmények.
2018. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!