Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldre jelentkezéshez hol...

Külföldre jelentkezéshez hol lehet elkérni az egyetemtől a transcript-et és ennek mi a magyar neve?

Figyelt kérdés

A tanulmányok alatt eddig elvégzett kurzusokról igazolás. Ennek mi a hivatalos neve? Leckekönyv?

Meg tudnátok mondani, hogy milyen osztályon/hivatalban kell elkérni (ELTE)?



2018. nov. 8. 01:22
 1/6 anonim ***** válasza:
a tanulmányin, és igen, a leckekönyv
2018. nov. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi!
2018. nov. 8. 05:31
 3/6 anonim ***** válasza:
A transcript az az eddig elvégzett tanegységeid, jegyeid listája, régebben leckekönyv, ma elvégzett tanegységek vagy kreditek.
2018. nov. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. nov. 8. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Neptunból le tudod tölteni (tanulmányok--> leckekönyv. Kinyomtatod és beviszed a TO-ra, ahol lepecsételik és aláírják.
2018. nov. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt valaki tudja esetleg, hogy ezt hogy lehet megszerezni, ha én még 2001-ben szereztem diplomát? Külföldön élek, itteni képzéshez lenne erre szükségem. Már több e-mailt írtam a tanulmányi osztályra, de nem túl segítőkészek.
2018. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!