Milyen a MOGYE?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire nehéz, gyakorlatra vagy inkább elméletre épül, vannak-e román órák a román nyelvórákon kívül, és ha Magyarországról szeretnék odamenni, akkor fizetős-e nekem. Ha fizetős, akkor mennyibe kerül egy félév?

2018. nov. 21. 12:54
 1/6 anonim válasza:

Szia! Nővérem oda járt Egyetemre (3 éve ha jól tudom mert azóta sikeresen végzett) és amennyiben jól emlékszem vannak román tanárok (lehet hogy lehet választani magyar és román oktatás között de nem vagyok biztos benne mert nagyon rég votl mikot nővérem oda járt és akkor is fél füllel hallgattam hogy milyen volt). Eléggé szakképzett tanárokkal van felszerelve az egyetem és ha oda akarsz menni garantáltan jól fogsz járni vele.

Itt egy link ami az egyetem webhelye:


[link]


Remélem tudtam segíteni vagy az oldalon megkaptad a kérdésedre a választ!

2018. nov. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Igazából néztem már az egyetem oldalát, de jobban szerettem volna megkérdezni olyanokat is, akik közelebbről ismerik a MOGYE-t.

2018. nov. 26. 00:22
 3/6 anonim válasza:
100%
Az elmélet nagyjából magyarul folyik, persze latinnal, a gyakorlat nagy része pedig tudtom szerint románul. Ha magyar szakra jelentkezel ⬆. De azt hiszem az orvosi vègèn románul kell vizsgàzz
2018. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Èn is oda készülök, irj nyugodtan előző
2018. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En is oda járok, harmadeves vagyok.

Aki szerencsés kifog 1-1 tárgyból rendkìvűl jó oktatókat, akinek nincs szerencséje, az igy járt. (Nem tudom más egyetemeken milyen)

Igen a gyakorlat romanul zajlik, de a legtobb gyakorlat is olyan, hogy elmondják ugyan azt mint előadáson.

Amit hallotam az az, hogy bennmaradni valamivel könnyebb mint a magyarországi egyetemeken.

Az első 2 év nehez volt,most a 3ad már könnyebnek tűnik, de lehet azért mert sokkal jobban tetszenek a tantárgyak, es jobban kezelem az egeszet.

2019. ápr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek :)

Mi a helyzet az ösztöndíjakkal? Magyarként kaphatnék, vagy csak a fizetős helyek jöhetnek számításba?

2019. ápr. 29. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!