Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit tegyek akkor ha nincs...

Mit tegyek akkor ha nincs útlevelem, és pénzem sincs hogy időben készen legyen?

Figyelt kérdés
Írtam már e-mailt nekik de még mindig nem válaszoltak.

2018. dec. 28. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennel kicsivel azert nem artana tobbet elarulni. Nekem is surgosen kellett utlevel de nem ajanlottak, hogy fizessek be ra kulon az okmanyirodaban mert altalaban 4-5 munkanap alatt megvan. Erdekes modon nekem mar masnapra kesz volt at is vetehettem pedig nem fizettem semmi exta dijat.
2018. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én interneten olvastam utána és ott azt írta hogy plusz pénzt kellene fizetni
2018. dec. 28. 23:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is tavaly például két ünnep között csináltam, egyik pénteken igényeltem, a következő pénteken már vehettem is át, és nem fizettem rá extrát.
2018. dec. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindenféle extra költség nélkül másnapra kiállították és postázták. Nekem is sürgősen kellett, de azt mondták, nem érdemes kifizetni a sürgősségi díjat, mert ha nincs "szezon", elég gyorsan elkészül.


Egyébként nem tudsz mit tenni sajnos, de mivel ilyenkor sem sokan csináltatnak útlevelet, esélyes, hogy megkapod pár napon belül.

2018. dec. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez nem mostani kérdés, de én is gondolkodok azon, hogy megpróbálom. Esetleg tudna valaki mesélni a tapasztalatairól (az egész folyamattal kapcsolatban)? Vagy arról, hogy ha bejutott,milyen odajárni?
2019. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2019. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!