Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van közületek olyan aki már...

Van közületek olyan aki már tanult nyelvet külföldön az EF segítségével? Körülbelül milyen árakra kell számítanom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Japán nyelv érdekel már nagyon régóta, de sajnos nem találtam még tanárt hozzá, viszont az EF hirdetését meglátva felcsillant a szemem arra, hogy talán lenne lehetőségem annak a segítségével tanulni egy kicsit a nyelvet, valamint eljutni japánba.


Ha egy 2-3 hétre mennék nyáron, és intenzív tanulást választanám, milyen árakra kéne számítanom?


Aki esetleg már kipróbálta az EF-t de nem Japánban tanult, szintén írhatna véleményeket, előre is nagyon köszönök mindent!



2019. jan. 1. 22:31
 1/3 grafno ***** válasza:
Nem tanultam még, de Bristol 2het 1720eutol és Los Angeles 2000eutol a 2het intenzív a német oldaláról a cégnek.
2019. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt ugye vágod kérdező, hogy az egész valójában nem nyelvtanulásról szól? Az egész EF lényege, hogy gazdag gyerekeknek intézenek könnyű nyaralást nyelvtanulásnak álcázva. Csak nézd meg a honlapjukat, több infót találsz a szállásokról, programokról, mint arról, hogy miként tanítanak, stb.

Ilyenre meg fölösleges befizetned azért, hogy kikerülj Japánba. Önkéntes programmal simán ki tudsz jutni (vízumról ne kérdezz, nem tudom miként megy ez).


[link]


Tessék, egy csomó önkéntes program (arra készülj fel, hogy a legtöbb az mezőgazdasági).

2019. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, különösképp az utolsó fogott meg nagyon. A mezőgazdasági melóval bajom nincsen, dolgoztam egy időben szombatonként szőlő földön, így ha könnyebb mezőgazdasági melót találnék, szerintem az lenne maga a mennyország ahhoz képest :D
2019. jan. 6. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!