Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A letter of recommendation-ba...

A letter of recommendation-ba mit kell iratni a tanárral?

Figyelt kérdés

Külföldi mesterszakos felvételire kellene.

Vagy ilyenkor ők tudják/írják maguktól?



2019. jan. 2. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azt, amit oda van írva: "recommendation". Tehát az ajánlólevelet, hogy miért gondolja a tanárod úgy, hogy alkalmas lennél a képzésre.
2019. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Attol fugg hova kell.


Amerikaban peldaul nem tudod mit ir bele a professzor mert elotted titkositva van es elektronikusan tortenik a kibocsajtasa.

2019. jan. 3. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Kettes vagyok.


Annak az okosnak aki lepontoz jo valaszt:


Again, note that FERPA does not give you the right to see your letters of recommendations before they are sent. In the academic world, recommendation letters tend to be kept confidential. Your teacher or counselor may show you the letter and ask for your feedback or revisions, but this depends on the person.


[link]

2019. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Your teacher or counselor may show you the letter and ask for your feedback or revisions, but this depends on the person.



Tehát megmutathatja, azért jobb esetben olyan írja az ajánlást akivel ilyeneket meg tud beszélni. Nem én pontoztalak le most láttam csak a kérdést, de ebben tény hogy nincs igazad és ez a másolt szöveg is ezt bizonyítja.

2019. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!