Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Csak a Corvinuson van lehetősé...

Csak a Corvinuson van lehetőség Amerikában vagy pl Ausztráliában tanulni Erasmuson?

Figyelt kérdés
Máshol eddig nem láttam ilyen jó helyszíneket. Esetleg valakinek több infó? Ausztrália érdekel leginkább
2019. jan. 12. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Ott sincs lehetőség erasmussal kimenni Amerikába, mivel ez a program csak Europán belülre szól. De pl campus mundival mehetsz kb bárhova és náluk van lehetőség ugy is menni, hogy nincs az egyetemmel kapcsolatuk amelyen tanulsz (habár a legtöbb egyetemmel le vannak szerződve). Nem igazán tudom mik vannak még, mert az erasmust nyomatjak csak mivel a többi program ösztöndíjjal is elég drága. Pannonon tanultam, innen is lehetett menni amerikába, habár már nem emlékszem milyen ösztöndíj keretében, de a lényeg hogy nem csak a bce-ről lehet kimenni, hanem kb bármelyik egyetemről csak nem az erasmussal.
2019. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2019. jan. 12. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kösz? Mit szerettél volna ezzel kifejezni? De legalább írja hogy a PIM és a CEMS (asszem ez volt nálunk is) ami szervez ilyen programot Ausztráliába. Felteszem innen akkor már le tudod googlezni melyik egyetemen vannak ezek a programok.
2019. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!