Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön

A kérdés

Az AFS kb hány diákot küld egy-egy országba egy éves programra?

Keress kérdéseket hasonló témákban: diákcsere, Németország

jan. 12. 17:39  Privát üzenet  

A válasz
Országtól függ, van ahova 1-et, van ahova 20-at.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 12. 18:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha valaki tanulóvízummal tanul egy másik országban, de valamiért haza kell jönnie, és még érvényes a tanulóvízuma, akkor minden gond nélkül vissza tud menni az adott országba?...
Most augusztusba megyek egy 11honapos programra olaszorszagba, ennyi ido alatt jol meg lehet tanulni az adott orszag nyelvet?
Mennyik országba érné meg orvosi egyetemre jelentkezni?
Ha külföldi ösztöndíjas programra jelentkezek, akkor hogyan tudok állami támogatást igényelni az utazáshoz?
Erasmus keretein belül melyik országba menyjek?
Egyetemen hallgatócsere esetén, ha én kiszeretnék menni tanulni pl valami ázsiai országba, akkor az egyetem előtte biztosítja a nyelvtudást? Vagy nekem kell előtte elérnem azt a...

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulás külföldön rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!