Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Spanyol orvosi egyetemre hogy...

Spanyol orvosi egyetemre hogy lehet bejutni?

Figyelt kérdés
Kozepsuliba jarok meg es regota orvos szeretnek lenni. tanulok spanyolul es nagyon tetszik ezrert arra gondoltam hogy majd az egyetem alatt jo lenne kimenni. Arra lennek kivancsi hogy spanyolorszagban melyik orvosi egyetemek jok illetve megyiknek van magyar kapcsolata. Mert valoszinu hogy kb fel vagy egy evre mennek ki tanulni. Ez megoldhato? A valaszaitokat koszonom. :)

2019. jan. 27. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A màsik kérdésed alatt adtam vàlaszt az erasmussl kapcsolatban, +negnéztem a sote kapcsolatait és spanyolorszàgnàl Madridot és Barcelonàt írja. Én ezt talàltam viszont neked is utàna kéne nézni +ugye ott van még a többi itteni orvosi egyetem.
2019. jan. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2019. jan. 28. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!