Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Belgium vagy Hollandia biztons...

Belgium vagy Hollandia biztonságosabb?

Figyelt kérdés

Tanulni mennék ki, de tudom, hogy Belgiumban több a muszlim és voltak terrortámadások is.

Hollandia bizonságosabb lenne szerintetek?


Vagy már nincs különbség?



2019. febr. 18. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanolyan biztonságos a kettő, mondjuk Brüsszel tényleg nagyon gáz, oda nem menj, én azt a várost gyűlöltem... pont azért amiért mondasz, nagyon sok 'érdekes' dolog történt velem ott. (én ott voltam tanulni), a város kb 20-30 százaléka muszlim. Antwerpenben is.


Igazából attól függ, hogy melyik városba akarsz menni. Hiába van Belgiumban statisztika szerint több muszlim, pl Amszterdamban is 20% körül van, Hágában is kb ennyien.


Ha biztonságos helyre akarsz menni akkorj menj vmi kisebb városba. De amugy wikipedián is levan irva minden városban a demográfiai, vallási helyzete, hogy mennyi büncselekmény van stb.

2019. febr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Wow, valaki túl sok M1-et nézett vagy Lokált olvasott... vagy csak troll?


Mind a két ország biztonságos, sőt, megkockáztatom hogy mind a két ország majd minden települése biztonságosabb vagy olyan biztonságos mint Budapest. Szal ne e szerint válassz... De persze ott is igaz, hogy minél nagyobb egy város, potenciálisan annál nagyobb a relatív bűnözés, pl bicaj-autólopás, esetleg zsebtolvajlás.


Amúgy én a helyedben Belgiumba mennék tanulni, lévén ott lényegesen alacsonyabb a tandíj

2019. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Brüsszel nem gáz, testvérem fél évet tanult ott. Vannak fegyveres rendőrök a pályaudvarokon, de csak elsőre félelmetes. Kevesebb a hajléktalan, mint Budapesten. Muszlimok és feketék vannak, de egyáltalán nem félelmetesek, mert többségük nem teljes testet eltakaró ruhában van. Ott ez a kultúra része.
2019. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
66%

Ti nyomorult bibsik.

Persze Izrael nem terrorista, ugye?

2019. márc. 29. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedj, ezek olyan országok mint az összes többi. Itt élek egy éve. Vannak muszlimok sokan, de sok más-más nemzetiség is itt ahol élek, Maastrichtban. A suli 50%-a külföldi. Ahol az albérletem van, egy belga kis faluban, a tömbházban is szinte mindenki bevándorló, sokan arabok vagy afrikai országokból jöttek, de vannak románok, olaszok is. Igazából eddig csak pozitív tapasztalatom volt velük. Az előző bérlő is arab volt és felajánlotta, bármiben segíthet szóljak. Azóta is sok mindenben infókat adott, és meglepődtem rajta milyen intelligens. Őszintén szólva nem néztem volna ki belőle, úgy látszik, bennem is élnek az előítéletek, de lehet nem sok az alapjuk? Az eddigiek alapján nem igazán.
2019. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!