Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hollandiai városok közül...

Hollandiai városok közül melyiket választanátok? (Lent. )

Figyelt kérdés

Erasmus és később MSc miatt:


Gröningen, Maastricht, Amszterdam, Rotterdam esetleg más?

(Diákszemmel érdekelne.)



2019. febr. 26. 00:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Elírtam: Groningen.
2019. febr. 26. 00:43
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Utrecht egy miniamszterdam és kicsit olcsóbb is. Szerintem az is jó választás lehet. Én Amszterdamot is nagyon szeretem, egy barátom pedig Groningenben tanul és ő is imádja.
2019. febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Maastrichtot azért ajánlom mert sok a külföldi diák, nekem 17 osztálytásamból csak 2 holland, ezért nem érzi magát furán az ember. Emellett azt mondják ez a része az egyik legszebb az országnak. Tényleg nagyon nyugodt, és sokat lehet kirándulni, errefelé még kis dombok (még ha hegyeknek nem is mondanám) is vannak. Ha nincs sok pénzed akár belga szomszédos faluba is költözhetsz, ezzel sok pénzt spórolhatsz. Ugyanis Maastricht egy csomó belga faluval határos. Ezenkívül nem olyan durván nagy, minden elérhető biciklivel, és nem kell venni bérletet, ami szintén egekbe menő áron van, ha jól emlékszem 200 euró, de ennek azért nézz utána, nem biztos hogy jól emlékszem. Oktatással tökéletesen meg vagyok elégedve. Érdemes utánanézned a Problem-based learningnek mennyire jön be mert itt legtöbb helyen ez van.
2019. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is Utrechtben gondolkozom, nekem nagyon tetszik, egyedinek és hangulatosnak néz ki :).
2019. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!