Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Amerikai internship során...

Amerikai internship során végzett munkámról írhatom a szakdolgozatomat?

Figyelt kérdés

Az alapképzésem 3,5 éves, és úgy néz ki, hogy az utolsó félévre csak a szakdolgozat fog maradni, ha ügyes leszek. Továbbá ha minden jól megy, lesz lehetőségem kimenni az USA-ba 5-6 hónap internship-re (~gyakornokságra jövő májustól). Napi 8 órás állás gyakorlatilag, teljesen a szakomba illő területen. Van arra lehetőség, hogy gyakorlatilag a munkámról írjam meg a szakdolgozatot?

Gondolom a TO-t kéne megkérdeznem, de feleslegesnek tartom jelenleg a levél írogatását nekik még, addig van egy évem, majd ha aktuális lesz a dolog, biztos felkeresem őket, de azért mégis érdekelne, hogy szerintetek lehetséges-e a dolog, illetve hogy ti hallottatok-e már olyanról, aki a munkájáról írta a szakdolgozatát?

Köszönöm!



2019. febr. 26. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Arról írsz szakdogát amiről akarsz. Nem a to-t kell megkérdezn,i hanem valamelyik tanárodat akit majd konzulensnek szeretnél.
2019. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amennyiben a szakodhoz kapcsolódik, miért ne?


Én olasz nyelvtanári szakon végeztem, és a Vezúvról írtam a szakdogámat, mivel előző nyáron Nápoly környékén dolgoztam.


Egyébként kereskedelmi szakközépbe jártam, és ott is kellett egy mini szakdolgozatot írni. Én arról a cégről írtam, ahol gyakorlaton voltam, illetve az ott végzett munkáról.

2019. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!