Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Bécsi müvészeti egyetemről...

Tajkamaj kérdése:

Bécsi müvészeti egyetemről vannak információitok?

Figyelt kérdés
Interneten keresgéltem és a tervezőgrafika lenne ami kimondottan érdekelne, viszont a bécsi egyetemek oldalán nem igazán találtam ezzel kapcsolatban semmit (bár valószínűleg rossz helyen kerestem). Esetleg vannak információitok ezzel kapcsolatban? Olyat is hallottam, hogy külön felvételi van, erről van esetlelg internetes oldal?

2019. ápr. 9. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden művészeti egyetemen külön felvételi van, Magyarországon is. A jelentkezés menetéről nincs infóm, de a képzés elméletileg jó. Pár éve tanáraimtól csak jót hallottam és Ausztriában a kortárs művészet felé is sokkal nyitottabbak mint itthon. Az egyetem oldalán minden infónak fent kell lenni, ott keresgélj.
2019. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!