Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Cserediák programoknál lehet...

Cserediák programoknál lehet (nek) saját kikötéseid a családdal kapcsolatban, vagy szerencse kérdése hogy kikhez kerülsz?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok például:

-ne faluban lakjanak,hanem városban!

-ne legyen tesó(mármint ott ne legyen rajta kívül senki)

- segítsenek megismerni a környéket!


Ezek természetesen nem az én elvárásaim,hanem csak példák.



2019. ápr. 21. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse kérdése, legalábbis nálunk az volt.
2019. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Legalábbis az AFS - nél biztos nem. Sőt konkrétan egyik osztálytársam az USA-ba utazott egy farmra került, ahol volt, hogy 1-2 hétig magára hagyták, nem tudott iskolába menni és az ennivaloról is magának kellett gondoskodni. Mondani se kell, hogy az AFS..... rá nagy ívben. Ők elteszik a pénzt jól járnak. Olyanok mint egy rosszabfajta utazási iroda. És még kiutazás előtt olyan papírt iratnak alá veled, hogy ha bármi van semmi jogi lépést nem tudsz tenni.
2019. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De YFU; Into; Big ben

☝️ Ezeknél is ilyen szörnyű a helyzet?🤪

2019. ápr. 25. 06:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell figyelembA venni hogy befogado csaladok nem kapnak penzt, A szervezet oda kuldi a diakokat ahol hajlandok befogadni oket, tehat szerencse kerdese az aegesz. Par evvel ezelott dolgoztam egy hasonlo szervezetnel es tudom hogy mukodik az egesz. Elofordult, hogy egy diak nem akart menni egy bizonyos csaladhoz es talaltunk neki egy masikat, de ez egy kiveteles helyzet volt. Es altalaban kisebb helysegekben fogadjak a diakokat, leginkabb Midwesten, mert ott vannak meg iagazan vendegszereto emberek. Ne szamits egy New Yorki Park Avenueban lako jomodu csaladra.
2019. ápr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tralalalaal ***** válasza:
100%
Zsákbamacska az egész de ha nagyon durván szar akkor van lehetőséged a legtöbb helyen cserélni. Én egy apró finn faluban lakok a semmi közepén 8 hónapja cserediák címszó alatt de ennek is meg lehet találni a szép oldalát :D
2019. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Into-nál van lehetőség ezeket megmondani, nyilván mivel így nehezebb családot találni, ez plusz költséggel jár, de aki ilyen programra megy, annak ez már nem oszt nem szoroz.

A yourway-nél (iskolakulfoldon.hu) akár teljesen személyre szabott programra is van lehetőség, én ez utóbbit ajánlom ebben az esetben.

2019. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!