Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogy szakadjak ki az unalmas...

Hogy szakadjak ki az unalmas életemből?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azt vettem észre, hogy az utóbbi hónapok monotonok és unalmasak az életemben, nincs is kedvem, és nagyon rossz hogy kb a 365 nap ugyanúgy telik le. Nincsenek barátaim (az osztálytársaim nincsenek velem jóba, nem beszélgetnek velem, és a többiek itt általában szlovákok, ezért nem tudom új barátokat szerezni. Ezért is határoztam el, hogy középiskolába elmegyek Magyarországra (Budapestre). Na most ezzel az a gond, hogy mivel még nem vagyok 18 és a családom nem jön, csak én, és igaz vannak ott ismerőseim, nem szeretném őket zavarni, valami lehetőséget kell találni hol lakhatok. Az eddigi ami eszembe jutott a koli, de azzal az a gond, hogy nagyon nagy a bezártság és szigorúak a szabályok. De én azt szerettem volna, ha kicsit szabadabb lehetek, tölthetek el időt végre igazi barátokkal, és élvezhetem picit az életet. Szerintetek mit tegyek?

2019. ápr. 26. 20:51
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia! Ha nem értettelek félre, akkor 18éves vagy és feltételezem végzős? Őszintén egyedül az egyetemi kolikról tudok valamennyit tapasztalatból. De ott egyáltalán nincsenek is szinte szabályok, akkor mész ki a kisboltba amikor akarsz, ha hajnali 2kor akkor akkor, felnőtt vagy. Nehogy már megmondja neked valaki, hogy mikor feküdj le. Gimnáziumban nem tudom, de kétlem, hogy nagy szigor lenne, elég lazák a tanárok általában. Szerintem érdemes megpróbálnod. Ha jó kolit fogsz ki, az a világ egyik legjobb dolga. :)
2019. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem ártana ha elolvasnád még egyszer a kérdést...
2019. ápr. 26. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!