Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Kinéztem egy szakot külföldön,...

Kinéztem egy szakot külföldön, a neve Development studies. Szerintetek ez ugyanaz mint a nemzetközi tanulmányok?

Figyelt kérdés

Ez is egy ilyen keverék társadalomtudományokból. A wiki ezt írja róla: [link]

Álláslehetőségek nem rosszak,de a nemzetközi tanulmányokra azt mondják büfészak, és ha mázlim lenne, akkor se akarnék követségen dolgozni. Szociológiával viszont nehéz normális fizetésű állást találni...

Mi a véleményetek?



2019. jún. 1. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2019. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Development studies leginkabb csoro illetve harmadik vilagbeli orszagok felzarkoztatasarol szol. Mivel az egesz development theory ment a kukaba koszonhetoen a kulso nyomasra atalakitott gazdasagok bukasanak koszonhetoen csak papir tologatasra jo a diploma/
2019. jún. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szívesen foglalkoznék harmadik világbeli országokkal, szóval az nem baj. De a külső nyomásra átalakított gazdaságok bukása alatt mit értesz? Miért nem hasznos már? Azt, hogy egyáltalán nem hasznos, nehezen tudom elképzelni, pláne külföldön, akkor megszüntetnék. Legföljebb nem a legpiacképesebb diploma.
2019. jún. 2. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!