Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön

A kérdés

Szülésznő képzés külföldön?

Szulesznonek szeretnék tanulni és azon gondolkodtam, hogy szívesen tanulnam egy külföldi egyetemen, mint pl Angliában. Tudnátok segíteni, aki esetleg kint tanult szulesznonek, hogy mik a feltételek, hogy bekeruljek egy angliai egyetemnek erre a szakára? Már mindenhol rakerestem de sehol nem találok infót, még csak arról sem, hogy melyik angliai egyetemen tanítják, vagy főiskolan. Előre is köszönöm a válaszokat :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: szülésznő, Anglia, egyetem

júl. 16. 16:40  Privát üzenet  

A válaszok
[link]

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont júl. 17. 13:41 Privát üzenet

Ha angolul kerested volna, biztos találtál volna infót. Csak annyit mondok, hogy UCAS, vagy az is elég ha beírod hogy top midwifery courses uk és ki fogja listázni az összeset.

Amúgy október 15 a határidő és interjúztatnak is, szóval elég nehéz bekerülni.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont júl. 21. 18:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Széchenyi István Egyetemen vagy a Pécsi Tudomány Egyetemen jobb a szülésznő képzés?
Mi a logika abban, hogy lehet valaki szülésznő vagy mentőtiszt levelezőn, de gyógytornász nem?
Szülésznő képzés Angliában?
Szülésznő képzés Németországban?
Szülésznő képzés levelező tagozaton?
Szülésznő képzés Hollandiában?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulás külföldön rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!