Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichiátriai szakápoló és...

Pszichiátriai szakápoló és gyógyfoalkoztató Okj-t szeretném elvégezni, de elég furcsa az egyik feltétele, vagy csak nekem az?

Figyelt kérdés

Így hangzanak a jelentkezési feltetelek:

A képzés megkezdéséhez szükséges feltételek:

Érettségi

Szakmai előképzettség:Csecsemő– és gyermekápoló szakképesítés

Előírt gyakorlat:

Legalább 2 év fekvőbeteg osztályon ápolói munkaterületen eltöltött idő, melyből egy munkahelyen min.1 év pszichiátriai osztályon történt.


Segítsetek értelmezni ezt au utolsó sort....Nekem ez úgy jön le, hogy azt kérik dolgozzak a pszichiátrián ápolóként egy évet hogy elkezdhessem az okj-t....csak egy kérdés.... szakképzettség nélkül mégis hogyan gondolják, hogy beosztanának egy ilyen speciális területre? Amikor épp azért szeretném elvegezni, hogy ott dolgozhassak ez így olyan mint egy ordogi kor . Vagy én értelmezem rosszul.

Koszi elore is ha segítesz..:)


2019. júl. 25. 06:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az eloirt gyakorlatot a képzés alatt kell megcsinalni.
2019. júl. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!