Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van egy emelt kémiám. Jövőre...

Van egy emelt kémiám. Jövőre tanítóira felvesznek ezzel az emelttel vajon? Vagy csinálnom kell egy másikat?

Figyelt kérdés

Az iskolában ahova jártam mindenki orvosira készült, emelten tanultuk a kémiát, a biosz oktatás sajnos nem volt valami jó.

Most jöttem rá mi szeretnék lenni. Mert a természettudomány és az egészségügy nem vonz engem sajnos.


Viszont ugye kell egy emelt, de az se mindegy mi az.


A tanítóihoz még most csak a közép érettségik vannak írva követelményként pl. matek, magyar, ének, rajz, nyelv. De a kémia nincs ott.


Akkor lehet ezek közül kellene emeltet csinálnom? A kémiára nem láttok ti se esélyt hogy elfogadják?



2019. júl. 25. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanezek a tárgyak lesznek felsorolva jövőre is csak ugye emeletre kell csinálni. Kémia nem kell egy alsós tanitonak valószínű ezért nem fogadják ill. írják majd ki. Szóval mindenképp ezek közül csinálj egyet meg ugye a nyelvvizsga is kötelező lesz.
2019. júl. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!