Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BCE gazdaság, és pénzügy...

Kattoryory kérdése:

BCE gazdaság, és pénzügy matematikai elemzés szakról át lehet jelentkezni ELTE matematika szakra vagy más egyetem matematika szakjára?

Figyelt kérdés
Az első vagy második félév végén jelentkeznék át,ha nem érdekelne a gazdasági része.

2019. júl. 25. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát hallod, te aztán tényleg egyetemre való vagy.

Ma már kétszer kiírtad, törölték is. Ott le lett yrva, hogy vedd fel a telefont, hívd fel őket vagy írj mailt.

Igazad van, inkább írd ki ide harmadszor is.

2019. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2019. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az elsőre nem érkezett válasz,a másodikra harmadikra pedig senki nem tudott semmi érdemi információval szolgálni. Nyilván egy után lesz olyan ember,aki tapasztalatból fog tudni írni témába vágó dolgot.Ha ehhez 120 darab kérdés kell,akkor 120 darab kérdést fel fogok tenni ugyanezzel a szöveggel.Amúgy nem értem,hogy ez hogy tud felidegesíteni embereket,hogy egy kérdést többször kiírok.Ez már pszichiátriai eset...
2019. júl. 25. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, nekem is mar remlett hogy ezt a kerdest mar olvastam :D Talan a tanulmányi osztályon kene erdeklodni felfogadasi idoben....lehet jobban tudjak mint gyakorin a Joska Pista.
2019. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelentve
2019. júl. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán eltudod fogadtatni az Analizis1-2, Algebra1-2 tárgyakat és akkor annyival kevesebett kell teljesítened majd ott(meg esetleg a mikro1-2,makro tárgyakat letudhatod ott vanalminek TALÁN). Viszont szerintem oda kevesebb a pont ,mint a GPME-re, szóval átvennének ha felvettek ide.
2019. júl. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, úgy értem, hogy ha beadnád a jelentkezésed, akkor felvennének*
2019. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!