Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogalmam sincs mi legyek (? )

Fogalmam sincs mi legyek (? )

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy eddig volt egy elképzelésem, de nem éreztem az sem tökéletesnek és amúgy sem vettek fel egészségügyi okok miatt. (Rendészet)


A későbbiekben legalább 250-300 nettót szeretnék keresni, nem vagyok álmodozó, de úgy gondolom hogy legalább ennyire szükség van egy kiegyensúlyozott élethez, főleg ha családom lesz.


A helyzet a következő:

Megszereztem az érettségit, most pedig jelentkezni szeretnék egy okj-s képzésre. Szorít a határidő, de nem jutok semmire ez ügyben.

Nagyon szeretek emberekkel foglalkozni, nyitott és pozitív természetű vagyok. Ha tudok szeretek tanácsot, tippeket adni. Ha feladatot kapok általában jól megcsinálom, de ha feladatot kell adnom valaki/k/nek azt is igazságosan megoldom.

Imádom az összes sportot, edzést és azt hiszem viszonylag ügyes is vagyok bennük. Az egészséges életmód közel áll a szívemhez, akár egy komplett étrendet is össze tudok állítani diétázni vágyóknak, vagy azoknak akik éppen tömeget szeretnének felszedni.

Szeretek sütni & főzni, de csak magamnak szoktam, nem vagyok egy mesterszakács :D (és úgy hallottam a szakács barátaimtól, hogy elég szolgamunka, nem ajánlják)

Imádok photoshopban alkotni, dolgokat eltüntetni, vagy elhelyezni egy képen stb, viszont grafikusnak szerintem nem lennék jó, mert iszonyat rondán rajzolok:/

Informatikához/programozáshoz egyáltalán nem értek, és nem is igazán érdekel, amit sajnálok, mert a számítógépes világ azért megfogott már kisgyermekkorom óta.


A fentiek ismeretében valakinek van tippje hogy mitévő legyek? Vagy mi illene hozzám?:)

Jöhet hideg/meleg, nem vagyok egy sértődős fajta


19/F



2019. júl. 27. 01:14
 1/1 anonim válasza:
100%

[link]


[link]


[link] (innen nyilván gyógytornász, esetleg dietetikus)


[link]


OKJ: Diabetológiai szakápoló és edukátor, Fitness-wellness instruktor, esetleg Kaszkadőr, Kiadványszerkesztő technikus, Kutyavezető vagyonőr, Magánnyomozó, Nyíltvízi-vízimentő, Rendészeti őr, rendőr tiszthelyettes, Rendőr zászlós, Sportedző, Sportmasszőr, Sportszervező- menedzser, Személy-és vagyonőr, Személyi edző, Testőr, Tűzoltó, Mentésirányító.


Országos Képzési Jegyzék, böngészd: [link]

2019. júl. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!