Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyen esetben hány többletpont...

Ilyen esetben hány többletpont jár?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem le, viszont nem vettek fel oda ahova akartam. Szeretném ha jövőre már sikerülne, viszont pár dolog nem világos. Van már egy nyelvvizsgám és egy emelt szintű (5) informatika érettségim. Jövőre ezért nem kapok plusz pontot azt tudom, viszont ha újra vizsgáznék emelt informatikából és pl. az is 45% feletti lenne, akkor kapnék érte +50 pontot? Mert pl ha emelt matekot tennék azért biztos kapnék, csak itt az a kérdésem, hogy ha ugyan abból a tárgyból teszek emelt érettségit akkor azért kapok-e plusz pontot?

2019. júl. 27. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem az nem szamit plusz érettségihez az meg mindig ugyan az a tárgy.
2019. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szent istenért kapnál többletpontot, ha 1 helyett két emelt informatikád van? És te akarsz egyetemre menni.. Ott kezdődik, hogy nem is lehet 2, az egyik törlődik automatikusan.
2019. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En kisülök,hogy milyen kerdeseket raknak fel itt a jövő egyetemistai :D Kedvencem az mikor szar sorrendben jelölték meg az egyetemeket es meg lehet-e beszelni telefonon,hogy mégis a másikra vegyék fel őket ,mert meggondoltak magukat :D Kb tíz ilyen kerdes volt az utobbi 2-3 napba.
2019. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!