Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy vagy Számvitel mester...

Pénzügy vagy Számvitel mester eri meg jobban?

Figyelt kérdés
Melyiket ajanljatok,melyik s nehezebb?Melyik a keresetteb a ketto kozul?

2019. júl. 28. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne
2019. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Hosszú távon értelemszerűen a pénzügy mester éri meg jobban, arról nem beszélve hogy sokkal érdekesebb is, mint a dögunalmas számvitel. Ez utóbbit csinálja, akinek két anyja van. A pénzügy mesterrel sokkal normálisabb állásokat lehet kifogni, és hosszú távon is ez a menő szak karrier szempontból.
2019. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
Mitől dögunalom a számvitel? Nem multihoz kell menni robotmunkára. Könyvelőiroda.
2019. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Jézusom. Könyvelőiroda. Anyám borogass...
2019. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Erről jut eszembe, hogy aki még nem látta, ajánlom ezt a szuper akciófilmet: [link]


... de amúgy a könyvelőség a világ egyik legszürkébb, legunalmasabb, legmonotonabb, legborzasztóbb foglalkozása; most annak ellenére, hogy számomra is nagyon fontos a könyvelőm és tisztelem, becsülöm azért a varázslásért, amit csinál. De a díját azért fizetem ki a legszívesebben, mert megcsinálja helyettem ezt a végtelenül unalmas melót.

2019. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Mit anyám borogass? Én pl imádom, el nem cserélném. Bár nekem saját van...
2019. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Te miről beszélsz? Fogalmad nincs a munkáról, igaz? Te szerintem simán azt gondolod, adatrögzítés. Pedig ez a munkám kisebb része. Van 70 kisebb-nagyobb cégem, nincs két egyforma. Adó, tb, bér, munkaügy, sokkal többet foglalkozom ezekkel, mint a konkrét számvitellel.
2019. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Félre ne érts, tisztelem a hozzád hasonló embereket, és meg is becsülöm a munkátokat (egy jó könyvelő aranyat ér), de én magam nem csinálnám ezt a munkát, unalmasnak találom. De valószínűleg te meg az én munkámat nem csinálnád. Mások vagyunk, szerencsére – különben nem lenne, aki a könyvelésemet megcsinálja.
2019. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3%
Számvitel jó. Nekünk könyvelő irodánk van. Mindem hónapban külföldre megyek "nyaralni". Szóval a kereseti lehetőség jobb, mint bárhol máshol, ahol főnökeid vannak. Persze idő is kell hozzá. És nem csak adatrögzítés van.
2019. júl. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!