Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik OKJ képzést érné meg...

Melyik OKJ képzést érné meg elvégezni? Melyikkel tudnék megélni? Kozmetikus, műkörmös vagy mérlegképes könyvelő?

Figyelt kérdés

Gyed-en vagyok. Ahol dolgoztam, oda nem szeretnék visszamenni (multi, rengeteg túlóra, gyerekhez nem egyeztethető).

Saját vállalkozást szívesen indítanék, ami érdekel: szempillaépítés és géllakkozás. A szépségtanácsadóival csak a pillázást csinálhatnám, ha jól tudom, így azzal szerintem nem élnék meg. Műkörmöstől félek, hogy nem tudok olyan szépen díszíteni, mint amire igény van. Egyáltalán kell e még egy műkörmös?

3 diplomám van (de minek?), pénzügyi tapasztalattal. Adná magát a mérlegképes, de könyvelő nem szeretnék lenni, ez biztos, viszont hasonló pozícióhoz, ha nem indítok vállalkozást, a mérlegképes tudás jó lenne.

Szóval ha saját vállalkozást javasoltok, akkor melyik amelyikkel ha jól csinálom, jól élhetek vagy menjek inkább céghez és akkor mérlegképes?


2019. júl. 29. 09:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!