Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem kell emelt szintű érettségi?

Nem kell emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés
Unokatestvérem kint él Svájcban, és beadta Pécsre orvosira. Már akkor tudta hogy felvették, amikor még ponthatárok sem voltak. Nyilván fizetősön van. Engem végzősként ez megdöbbentett. Azt mondja nem írt semmilyen emelt szintű erettségit. Ennyit jelent a pénz?
2019. júl. 29. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvosira minimum kettő tárgyból emelt érettségi mégis hogy jutott be?
2019. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még egyszer mondom nem tudom! Tisztában vagyok vele, hogy 2 emelt kell hozzá.

Esetleg azt tudom elkepzelni, hogy úgy vették fel, hogy egy kemia biosz előkészítőn kell részt vennie, majd 1 év mulva emeltet kell tenni. Egyébként ötletem sincs.

2019. júl. 29. 13:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Német nyelvű képzésre jelentkezett.
2019. júl. 29. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
A külföldieknek más a felvételi eljárás. Nézd meg, fent van a PTE honlapján
2019. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laylah ***** válasza:
Svájcban nincs emelt szintű érettségi, vagy annak megfeleltethető vizsga (gyors utánanézés alapján egész Európában nincs kétszintű érettségi, van, ahol egyáltalán érettségi sem). Így nyilván nem is kérhetik.
2019. aug. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!