Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a budapesti Karinthy...

Milyen a budapesti Karinthy Frigyes gimnázium?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy több kérdés is volt már ezzel kapcsolatban. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen pontokkal vennének fel, és hogy milyen ott a szóbeli? Sokaktól hallottam, hogy a matek nagyon nehéz, és még az ottani előkészítővel sem biztos hogy sikerül, és hogy esetleg keressek másik iskolát, de hasonló kaliberűt nem találok. Kérlek segítsetek, idén felvételizek!

2019. júl. 30. 15:21
 1/1 anonim válasza:
A pontok elég változoak mindhárom tagozaton és évtől is függ... A szóbeli tényleg nem a legegyszerűbb, ilyen tételes húzós cucc van:magyar,matek viszont az angol tényleg elég jo( én oda járok kettanra:D) Ha érdekel írj nyugodtan privatba és leírom milyen a szóbeli, csak itt így hosszú lenne...
2019. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!