Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Őszintén vélemény a Károli...

Őszintén vélemény a Károli BTK-ról? ELTE vagy KRE?

Figyelt kérdés

Tényleg számìt, hogy melyik egyetemről van dipolmája az embernek munkakeresés során?

Egy ELTE szociológus hamarabb találhat állást, mint egy Károlis?


Nem tetszett a szak, amin voltam az ELTE-n, és újrafelvételiztem. 2 pont miatt lecsúsztam és a Károlira vettek fel.

Az eddigiek alapján nagyon gyér színvonalúnak tűnik. 0 szakszerű tájékoztatàs a gólyák részére, a beiratkozásos lap word-be volt megszerkeztve, átláthatatlan és gyermeteg volt.

Meg ilyen, hogy a szülők nem mehetnek be a beiratkozára...jézus...ELTE-n pont le****a mindenki. Az összeszedett és lényegretörœ volt.


Nem tudom, mit csináljak, elég ***r helynek tűnik :S



2019. aug. 7. 13:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem akarok romológiát tanulni, meg mondták, hogy több hónapot kell várni, annyira pocsék az ügyintézés
2019. aug. 7. 13:10
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
6. éves vagyok a Károlin. Ha ezekből a dolgokból következtetsz az oktatás színvonalára,akkor tévedsz. A hivatali ügyintézéssel máshol is vannak problémák. A Károli nem nívótlanabb, mint az ELTE és az sem számít, hol végzel. Szociológusra amúgy sincs sehol szükség, akárhol végzed is el, egy fölösleges vergődés.
2019. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ezt a dumát gyakorlatilag az összes szakra lehetne érteni. Sehol nem keresnek úgy munkaerőt, hogy "szociológus" , " turizmus-vendéglátásos", " régész", " médiatudományos", " japánológia szakos" .stb.

Az a lényeg, hogy legyen felsőfoku végzettség, nyelvismeret, informatikai ismeretek. Kész.

Valami építőbb hozzászólás a fröcsögésen kínül?

2019. aug. 7. 13:22
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Szülő miért menne egyáltalán oda be? 2 szakra is jártam és sehol se volt senkivel szülő.
2019. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az ELTE-n természetes volt, hogy a frissen érettségizett, 17-18 éves gyerekeket elkísérték a szüleik.
2019. aug. 7. 14:22
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

A Károli sokkal alacsonyabb színvonalú mint az elte. Bármilyen szakot mondasz, mindenhol gyengébb.


“Szociológusra amúgy sincs sehol szükség, akárhol végzed is el, egy fölösleges vergődés.”


LOL. A piackutatáson szerinted kik ülnek az ügynökségeken és a multiknál?

2019. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
18 éves emberektől már elvárható, hogy alá tudjon írni papírokat önállóan. Pedig ELTE-s voltam.
2019. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A szülős dolgot én sem értem, de a Károli nekem sem jött be. Már az első napon se voltak túl jó élményeim, egy baromi lekezelő nő volt bent, aki csak lezavarta az egészet. De én sem éreztem túl színvonalasnak magát az oktatást. Máshol még nem tudom, hogy milyen, de ott nem tetszett egyáltalán.
2019. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A romológiával amúgy mi a baj? Az is része a szociológiának.
2019. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem kéne, hogy része legyen! Aki kitalálta, azt felültetném a 4-6-os villamosra, vagy elküldeném a Lehet téri aluljáróba egy kis tanulmányi útra!

***om akar ezekről tanulni!


Nem arról van szó, hogy nem tud tollat fogni egyedül, hanem a lelki támogatásról.

Nagy dololgnak számít ez az egész ennyi idősen, és jó, ha van valaki, akire támaszkodhatsz ilyenkor, akár egy ösztökélő pillantás..stb. ELTE BTK egy óriási labirintus volt nekem az első nap, és jó volt nem egyedül menni.

2019. aug. 7. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!