Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mire fel a Gábor Dénes Főiskol...

Mire fel a Gábor Dénes Főiskola ekkora mértékű sarazása?

Figyelt kérdés

Eddig kuncogva olvasgattam itt az olyan féle dialógusokat hogy:

-Jelentkezzek a GDF-re?

-KÉRLEK NE, BÁRMIT CSAK EZT NE!!!!

..és még sok hasonló.

A mulatságon felül azért felmerült bennem a kérdés hogy tényleg ilyen rossz lenne ott az oktatás? Milyen képességekkel gazdagodik az aki ott tanul?

Azt láttam pl. hogy a HVG ranglistán legutolsó, de egyenes választ nem igazán találtam hogy miért.(A szétoltásokon kívül)


Mik a tapasztalatok?



2019. aug. 9. 07:16
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
2019. aug. 9. 07:19
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Amikor én utoljára hallottam róla akkor egy diplomagyár volt ahonnan érdemi tudás nélkül eresztették ki az informatikusokat. Talán nem véletlen hogy akkor is utolsó és akkor ezek szerint most is az. Szerintem ez elegendő ok.
2019. aug. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%

Én is csak negatív véleményeket hallottam eddig.


Úgy döntöttem, hogy szeretnék egy diplomát, így 30 felett, jövőre már csak emelt érettségivel lehet bejutni a felsőoktatásba. Ezért most pótfelvételin jelentkeztem. A Corvinus gazdinfo és a gdf üzemmérnök info között vacilláltam.

Végül utóbbit választottam, azért mert olcsóbb, gondolom könnyebb is elvégezni, Matek és infó tudásom van, a tanterv szerint gyakorlatilag csak 4 félév, amit tanulni kell.

Távoktatás lesz, majd meglátjuk.

Nekem csak a papír kell. Mindent ami szükséges eddig is és ezután is önképzéssel el tudok sajátítani.


Normális munkám van, extra jó fizetésért. Így nem a karrier miatt kell a tudás vagy a papír.

Majd meglátjuk.

2019. aug. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
73%
A fő gond, hogy semmilyenekkel. Igazából papírt szerezni használják az emberek, arra jó.
2019. aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
72%

jártam oda 2 félévet...


SZÖRNYŰ!


kb ennyi a véleményem!

2019. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
75%
Ez a kitétel, hogy “Gábor Dénesesek kíméljenek” már 10 éve is gyakori elem volt az álláshirdetésekben.
2019. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
55%
Mutass csak egy ilyen hírdetést, akkor elhiszem. Én elvégeztem a GDF-et, nem nevezném diplomagyárnak egyáltalán. Abban van a rossz híre, hogy minden agyhalott idiótát felvesznek, akik később úgy is kiesnek. 150-en kezdtünk, 30-an végeztünk.
2020. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
41%
És ezek után rá akarod dumálni magad, hogy mégis oda menj? Azért, hogy megúszd a tanulást előtte is, meg közben is? Hát akkor menj, de aztán ne mondd, hogy fogalmad se volt róla, hogy csak időpazarlás az egész, mert normális munkát úgyse fogsz kapni utána, legfeljebb olyat, ahova annyi a feltétel, hogy legyen diplomád (bármilyen), vagyis gyakorlatilag csak sima érettségivel betölthető munkakörök jönnek majd szóba.
2020. jún. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
48%
Megfelelő tapasztalattal senkit nem érdekel, hogy hova jártál suliba és tudsz-e integrálni, Taylor sorba fejteni... GDF-es diplomával mérnök pozícióban dolgozom, bár már diákként törekedetem arra, hogy megfelelő szakmai tapasztalatot szerezzek.
2020. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
67%

"Megfelelő tapasztalattal senkit nem érdekel, hogy hova jártál suliba"

Csak hogy fogja megszerezni a megfelelő tapasztalatot, ha megúszósan áll hozzá az egészhez?...

2020. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!