Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Felviben mikor lesz látható...

A Felviben mikor lesz látható a pontom (pótfelvételi)?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam, hogy az aug. 7-ei lezárás után pár nappal már látható lesz az Efelvételiben a pontom, amit a felvi számol.

Beléptem, de csak annyit írt, hogy hitelesített a jelentkezésem.


Mikor szokott már látható lenni a pont?



2019. aug. 9. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem legkorábban csak a jövő hét közepe tájékán várhatóak a pontok, nekem is még csak annyit ír, hogy hitelesített a jeletkezésem.
2019. aug. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy a szöveget miért nem tudták frissíteni.


"Előreláthatólag 2019. április 19-től lesz majd lehetősége használni az e-felvételi ügyintézési funkcióit, vagyis személyes adatot módosíthat, megváltoztathatja egyszeri alkalommal jelentkezési helyeinek sorrendjét, jelentkezési helyeket vonhat vissza, illetve pótolhat elektronikusan dokumentumokat legkésőbb 2019. augusztus 7-ig."


Ez a szöveg, amit nekem kiír, több szempontból is értelmetlen :D

2019. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi...
2019. aug. 14. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is türelmetlen vagyok már... Hol lehet majd látni pontosan?
2019. aug. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondolom ott, ahol most kiírja a szöveget, hogy az ön jelentkezése hitelesített
2019. aug. 15. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!