Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti hogyan veszitek rá magatok...

Ti hogyan veszitek rá magatok a tanulásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. OKJ-n tanulok és nagyon szeretem a sulit és a tanfolyamot, ebben a szakmában szeretnék elhelyezkedni és jó lenni benne, de mégis iszonyú nehezen tudom rávenni magam a tanulásra és akkor se megy sokáig. Mindig is ilyen voltam. Emiatt is buktam ki az egyetemről, de most nem szeretném elcseszni, mégis rendre napról napra elfeledkezek róla és elterelem a figyelmem másra. Ti ha voltatok hasonló helyzetben, hogy oldottátok meg, hogy mégis menjen az a napi 2-4 óra tanulás? Köszönöm a válaszokat előre is. Üdv, István

2019. aug. 9. 17:08
 1/1 mkvenner válasza:
100%
Hello, István. Nekem is voltak hasonló problémáim. Nekem az oldotta meg, hogy minden hétre megcsináltam minden napra a napirendet előre. így tudtam, hogy mikor van pihenés, szórakozás, tanulás. Nekem sokat segített, hogy így előre voltak tervezve a napjaim.
2019. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!