Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyen most hogy nem tudok...

Mi legyen most hogy nem tudok valószínűleg átmenni a pótvizsgán?

Figyelt kérdés
A Metektanár nem tudott elvállalni mert más dolga van és nincs más tanár aki felkészítésen a pótvizsgára. Szóval valószínűleg megbukok amit nem szeretnék. De viszont gondolkoztam azon hogy elmegyek dolgozni 8altalanossal szedek össze egy kis pénzt (tudom hogy nehéz lesz) és egyből elmegyek valami 2 tanfolyamon esti tagozatra letenni az érettségit. De találtam egy olyan oldalt ami online és egy év alatt vegezheted el az érettségit nem tudom hogy mennyire megbízható de kérek mindenkit hogy segítsen adjon valamilyen tanácsot mert nem tudom hogy mi legyen....

2019. aug. 12. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Évet ismételsz.
2019. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen az is egy megoldás de nem szeretnék.... (Tudom hát akkor miért nem tanultál nem lenne ez...)
2019. aug. 12. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Hányadikos matek? Még nincs minden veszve, ha elég kitartó vagy és tényleg át akarsz menni, még sikerülhet. Tapasztalatból mondom, ismerek valakit aki ennél sokkal durvább matekot, két év anyagát nulláról megtanulta három hónap alatt. Ez azért annál egyszerűbb és szerintem nem is vagy nullán.
2019. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
10-es matek
2019. aug. 12. 15:29
 5/10 anonim ***** válasza:
És milyen témakörök nem mentek? Hátha tudok segíteni.
2019. aug. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Andizsuzsi ***** válasza:

"online és egy év alatt vegezheted el az érettségit "


Ha iskolábajárással sem tudtál egy év alatt egy évfolyamot elvégezni, akkor hogy akarsz online egy év alatt hármat? Egyébként az összes lehetséges megoldást felsoroltátok.

2019. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs más tanár? Ezer meg egy matektanár vállal pótvizsgafelkészítést. Nézz egy kicsit körbe. Amúgy magadtól is megpróbálhatnál felkészülni vagy kérd meg az egyik osztálytársadat. Azért 2 héttel a pótvizsga előtt ne temesd magad. Küzdj!!!!
2019. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én tudok matektanárt, aki engem is felkészített a 11-es osztályozó vizsgára 5 nap alatt, teljes fél évi anyagból! Hol laksz?
2019. aug. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is pótvizsgazni fogok kettőből és semmit nem tudok meg.
2019. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én 3ból vizsgázom baba de matek az már megy hisz szerencsére egy városban lakom a világ kb. legjobb matek tanárjával aki korrepetál.(8ban nála félévkor 5ös, évvégén 4es voltam uwu)

De ettől függetlenül rettegek hogy vége. De akkor új suliba megyek.

2019. aug. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!