Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mit csináljak most?

Szerintetek mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Most kezdem középiskolában az utolsó évemet, és utána jogot szeretnék tanulni. Több választásom is van, hogy hogyan csináljak mit.

1, Mivel infót tanulok, ezért érettségi után ott maradok rendszerüzemeltető OKJ-n, és utána diákhitelt felveszem, egyetem mellett dolgozva visszafizetem.

2, Ugyanez, csak az OKJ-s tanfolyam nélkül.

3, Heti 3 napot iskola után elmegyek diákmunkázni a gyárba, ahol 22:17-kor végzek, 23-ra érek haza, és másnap iskola, ott pénzt gyűjtök az egyetemre, OKJ és utána maga az egyetem. (Nem, nincs más a városban, csak a McDonald's, oda meg főleg nem akarok menni.)

4, Ugyanez, csak az OKJ nélkül.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2019. aug. 12. 20:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!