Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek bőrgyógyász?

Hogyan lehetek bőrgyógyász?

Figyelt kérdés
Még csak 16 éves vagyok, jelenleg egy egészségügyis suliba járok! Amint elvégeztem szeretnék továbbtanulni, mégpedig bőrgyógyásznak. Milyen szakképzés kell, hova kell tovább mennem?

2019. aug. 13. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Na szerinted mégis hova? :D.. orvosi egyetem. 6 év általános orvosi, majd rezidens, szakosodás, stb.
2019. aug. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvosi egyetemre emelt biológia érettségi és emelt kémia érettségi ha jól tudom nézz utána a felvételi követelményeknek
2019. aug. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Inkább ne akarj bőrgyógyász lenni, ha az is problémát okoz, hogy kikeress a netről ilyen elemi dolgot. Egy jó bőrgyógyásznak jó probléma megoldó képességgel kell rendelkeznie.
2019. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!