Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Radiográfiai asszisztens OKS-s esti tagozatos képzésen sokat kell tanulni?

Nehezek a vizsgák? Mennyi a kezdő fizetés? Mennyi az elmélet és gyakorlat?

Keress kérdéseket hasonló témákban: radiográfiai asszisztens, képzés, fizetés

aug. 13. 23:04  Privát üzenet  

A válasz
Szia! én fogászaton doldozom és most jelentkeztem a radiográfiai asszisztens szakra estin... Érdemes elvegezned hiány van belőlük nem nyúlsz mellé, sajnos a fizu egészségügyi bertabla szerint van de nem feltétlen kell állami munkahelyben gondolkodni😉 szóval ezen ne parázz... Mennyit kell tanulni? Sokat ez tény, nem egy gyalog galopp ez a szak de mindenképpen érdemes elvegezni...szerintem és nálam okosabbak szerint is nem véletlenül küldtek engem is h csináljam nyugodtan, tolerálják!

# 1/1Időpont aug. 14. 09:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha pótfelvételivel vesznek fel az óbudai egyetem rejtő sándor kar műszaki mérnök asszisztens szakára akkor van még esélyem menni gólyatáborba?
Radiográfiai asszisztens (képi diagnosztika) körülbelül mennyit keres?
Radiográfiai asszisztens tanfolyam (okj képzés)?
Radiográfiai vagy kardiológiai asszisztens?
DE ÁJK Jogi asszisztens szakról valaki segítene nekem?
Radiográfiai asszisztens?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!