Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótfelvételisek, nem kellene...

Pótfelvételisek, nem kellene már látszódnia a pontjainknak a felvi.hu-n?

Figyelt kérdés
Szűk 1,5 hét múlva már ponthatárok vannak, már eléggé időszerű lenne látnunk a pontjainkat, nem?

2019. aug. 15. 14:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Pont az előbb néztem, nincs még fent.

Nem is tudom mikor lesz. Várni kell.

2019. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Diploma beszamitassal jelentkeztettek?
2019. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Igen.

De az érettségi eredményeket is ugyanúgy felvezettem.

2019. aug. 15. 15:13
 4/25 anonim ***** válasza:
Akkor azt nézd meg, hogy a felvi ellenőrizte már a diplomadat, mint elfogadott feltöltött dokumentumot. Mert, ha igen akkor már az egyetem rögzíti a pontot és ekkor már a tanulmanyi osztaly az egyetemen tud tájékoztatni, hogy mikor fogja felrogziteni és még akkor is csak a következő nap jelenik meg a felvin a pontszámod.
2019. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
És azt hol tudom megnézni, hogy a felvi rögzítette-e már?
2019. aug. 15. 15:28
 6/25 A kérdező kommentje:
...mármint hogy ellenőrizte-e már?
2019. aug. 15. 15:28
 7/25 A kérdező kommentje:
Mert ha rámegyek a Dokumentumokra, ott nekem csak egy nagy piros felkiáltójel, meg hogy az űrlaphoz nem férhetek hozzá, mert hitelsített.
2019. aug. 15. 15:31
 8/25 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van.

Én nem diplomával jelentkeztem.

2019. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Februárban felveteliztem utoljára diplomával, de ha jól emlékszem a dokumentum fülnel nincs a diploma mögött egy zöld pipa vagy elfogadás dátum?
2019. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

9:

Mindegyik pontnál, így a Dokumentumoknál is ez a szöveg van:


"Az Ön jelentkezése hitelesített, ezekben az adatokban jelenleg nem módosíthat, az űrlaphoz nem férhet hozzá!

Jelentkezésének hitelesített adatait egyben megtekinheti az Ellenőrzés és hitelesítés menüpontban.

Előreláthatólag 2019. április 19-től lesz majd lehetősége használni az e-felvételi ügyintézési funkcióit, vagyis személyes adatot módosíthat, megváltoztathatja egyszeri alkalommal jelentkezési helyeinek sorrendjét, jelentkezési helyeket vonhat vissza, illetve pótolhat elektronikusan dokumentumokat legkésőbb 2019. augusztus 7-ig. "


...és egy nagy piros felkiáltójel.

2019. aug. 15. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!