Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnök-infó bsc-vel lehet...

Mérnök-infó bsc-vel lehet proginfó msc-re menni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Aha
2019. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szóval hogyha emelt szintű Rendszergazdai képzés után elmegyek programtervezőire, onnan Mérnök-infó bsc-re akkor mehetek eljuthatok a mesterképzésre(?). Köszi a választ, ez volt minden amit olvasni akartam ^^
2019. aug. 18. 22:43
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja, ment a plussz
2019. aug. 18. 22:43
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, nincsen akadája, teljesen elfogadják a bsc mernokinfot az Msc proginfora. Bar mire eljutsz odáig az meg jó pár év.
2019. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, kb 6 évre számoltam :D
2019. aug. 18. 23:25
 6/13 anonim ***** válasza:

#2 "elmegyek programtervezőire, onnan Mérnök-infó bsc-re akkor mehetek eljuthatok a mesterképzésre(?). "


Ez kicsit megint homályos. Milyen proginfóra mész el, ha utána mennél csak mérnökinfó BSc-re, majd még onnan mesterképzésre?

Vagy FOSZK-on kezdenél proginfóval, onnan mérnökinfó BSc, majd mennél proginfó MSc-re?

2019. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Miskolci egyetemen proginfó, emellett dolgoznék és gyűjtenék, aztán mérnökinfó bsc, aztán proginfó msc. Kis kitérő, de úgy olvastam hogy a mérnökinfó hálózatokkal (is) foglalkozik, a proginfó nem, így részben ezért gondolom úgy hogy teszek egy ilyen kitérőt.
2019. aug. 19. 13:06
 8/13 A kérdező kommentje:

Vagy FOSZK-on kezdenél proginfóval, onnan mérnökinfó BSc, majd mennél proginfó MSc-re?


Tulajdonképpen igen, ez lenne a lényeg :)

2019. aug. 19. 13:07
 9/13 anonim ***** válasza:

Miskolcon indul proginfó FOSZK keretében?

Én idén nem láttam ilyet, csak mérnökinfót Miskolcon.

2019. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vab valami oka annak, hogy FOSZK-on kezdenél?

Mert végülis ha nincs arra mód, hogy egyből BSc-n kezdj, akkor a FOSZK mindenképp jobb mint a semmi. Végzés után meg a legtöbb tárgyadat úgyis elfogadják, így csak +1-2 évet veszítesz mintha alapból BSc-n kezdenél.

2019. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!