Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten van lehetőség...

Budapesten van lehetőség zongorát tanulni? Magántanárnál?

Figyelt kérdés
4 évet zongoráztam (általános iskolában volt rá lehetőségem havi 500 ft-ért) de most abba kellett hagynom, mert Budapesten fogok tanulni. Van valami ötletetek, ajánlatotok? Lehetőleg nem méreg drágán

2019. aug. 19. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az 500 forint max. 15 percre lesz elég. Nem tudok ajánlani senkit, használd a keresőt!
2019. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Budapesten is van állami zeneiskola, az is lehet, hogy minden kerületben. Keress! Jobban mondva nem neked kéne, hanem a szüleidnek!
2019. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na, el is végeztem helyettetek ezt a bonyolult munkát! [link]
2019. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó értékelem a fáradtságodat, de ez kecskeméti iskola
2019. aug. 20. 22:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor neked mást jelenít meg a google, ezek szerint kecskeméti vagy, én annyit írtam be, hogy állami zeneiskola, és nekem budapesti találatok jöttek ki. De most hozzáírom, hogy Budapest. (Egyébként nem fáradtság, bár így éjfél után már az is van, hanem fáradság.) [link]
2019. aug. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem Kecskeméti vagyok. Miért lennék az?

Rossz hírem van, így a helyes: fáradtság. Te írod rosszul

2019. aug. 21. 00:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Jajajajajajajaj, gyerekecske, gyerekecske! "Már ki se tudta nyitni a szemét a fáradtságtól." "- Köszönöm, hogy felcipelte a szekrényt. - Semmiség, nem volt nagy fáradság."

Na, ma is tanultál valamit. Meg tán azt is, hogy hogy lehet zeneiskolát keresni az interneten.

2019. aug. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!