Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok ajánlani olyan távoktat...

Tudtok ajánlani olyan távoktatást/levelezős főiskolát, amit könnyen, gyerekek és munka mellett is elvégezhetnék? Igazából szakmai tudásom, több éves tapasztalatom van, csak kellene 'egy papír" a továbblépéshez. (management szak)

Figyelt kérdés

Tudom sokfelé hallani, hogy diplomagyár-egyetem, meg megveszik a diplomát stb.

Még mielőtt bárki lehurrog (bár vélhetően így is lefog), kérdésem tényleg erre irányul.

Erdélyből költöztem évekkel ezelőtt Magyarországra, így az itteni főiskolákat nem is igazán ismerem.


2019. aug. 21. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan helyet nem tudok, ami diplomagyár és megveszik. Olyat igen, ahová könnyrn be lehet jutni. De management szakról en még nem hallottam.
2019. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Picit utánaolvasva elég macerás lenne nekem, mivel Romániában végeztem a középiskolát és jó pár éve.

Nincs emelt szintűm, nincs nyelvvizsgám, nem hiszem, hogy minden papíromat lefordíttatni és elismertetni érdemes lenne.

Köszönöm a választ, azt hiszem a kérdésem továbbra már nem igazán érvényes.

2019. aug. 21. 17:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed akkor talán a METU. (Metropolitan Egyetem)


Ott mindenki fizet tandíjat és van gazdasági irányultságú szak is. H pont management van-e, nem tudom, de sztem gazd.menedzsment akad ott.


Bekerülni pedig pénzzel (viszonylag) könnyű.

2019. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!