Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetem, melyik szak?

Melyik egyetem, melyik szak?

Figyelt kérdés

Tegyük fel szépség iparban szeretnek elhelyezkedni mint magán vállakozó.

Ahhoz mit és hogyan kene elvégeznem?2évem van még érettségiig csak mar idoben szeretnek tervezgetni

Főiskola egyetem melyik szak ?



2019. aug. 21. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem okj, egyetemmel ebben az irányába szerintem felesleges.

Az se mindegy melyik irányban. sminkes? Fodrász?

Ha sminkes akarsz lenni,hááát... nem bántásból de javaslom hogy végezz el valami olyan szakot is, amivel ha mégse jön össze a vállalkozás, el tudj helyezkedni.(én is épp ezt fogom tenni)

2019. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze ezeket elszeretnem végezni legalább a Kormos kozmetikus fodrászatot mint alapkepzesben,de én főként vállalkozást szeretnek

Csak azt nem tudom hogy mukodik egy szalont pl megnyitni milyen végzettség kell mi az amire jobban ra kwll állnom tanulás szempontjából

KAVEZO-t is szivesen nyitnek

2019. aug. 22. 01:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Hali #1 voltam

Ha a kávézó is felmerült,akkor esetleg a turizmus szakot tudom ajánlani, bár ahoz hogy sajátot nyithass, kell némi kezdő tőke, szóval jó tanácsként mondom, ne vegyel fel soha meggondolatlanul hitelt!

Egyébként pedig sok sikert :)

2019. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom 😍
2019. aug. 23. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!