Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tanulhatok filozófia-tö...

Hogyan tanulhatok filozófia-töri szakos tanárnak?

Figyelt kérdés

A filozófia része elvileg csak úgy működik, hogy szabadbölcsész/filozófia alapfok, aztán mesterfokon filozófia tanári, mivel ez osztatlanban nem indul. Na most ugyanezt töriből is meg lehet csinálni:

[link]

Csak arról nem találok sehol semmi infót, hogy ezt a kettőt hogyan tehetem le egyszerre, vagy hogy egyáltalán ez lehetséges-e? Mert ugye nem szeretnék csak egy szakos filozófia tanár lenni...

Szóval ha mondjuk minornak felveszek egy töri szakot akkor arra is tehetek töri tanárit, attól hogy csak minor? És utána meg egyszerre vagy akár külön-külön meg elvégzem a mesterszakokat?

Köszi szépen előre is a válaszokat!



2019. aug. 22. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Ha etika tanárira mész ugyanazt fogod tanulni a kezdetekben nagy részt mint a szabad bölcsészek. Én is etika tanárin vagyok és nagyon sok filozófia órám volt
2019. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Töri-etika szakpár és ha elvégzed, szerintem 1 év alatt filozófia tanári mestert csinálhatsz kiegészítésnek.
2019. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
(OFF) Ez most hogy van? Úgy hallottam, hogy bármilyen pedagógusból erkölcstan-tanár lehet egy 80 órás tanfolyam elvégzésével -- és ez ugyanaz, mintha elvégzel egy 5 éves etika tanárit?(/OFF)
2019. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huh, hát köszi a válaszokat, szerintem azért írok nekik egy emailt.
2019. aug. 23. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!