Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Iskolaváltás bukás miatt?

Egy viszonylag erős gimibe járok, a jegyeim is jók minden tantárgyból, viszont a második nyelv tanár megbuktatott. Most megyek osztalyozora, de amit kért, azt lehetetlen teljesíteni kb, ezért felkészültem arra, hogy 90%, hogy megbukok.

Át szeretnék majd menni egy másik gimnáziumba, hogy ne kelljen megcsinalnom újra az előző évet, mert kb mindenből jó jegyem voltak és idopazarlas lenne.

Milyen gimikbe lehet atmenni úgy, hogy ne keljen évet ismetelnem?

És ez hogyan működik, hogy néz ki egy ilyen folyamat?

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskola, gimnázium, tanulás, iskolaváltás, nyelvtanulás, nyelv, szakközép

aug. 27. 11:27  Privát üzenet  

A válasz
Nem fog megbuktatni. Viszont nyújtsatok be hivatalosan panaszt az igazgatónál, ha nem sikerülne. Ha sikerül, kérd át magad másik nyelvi csoportba. Szabadulj meg ettől a féregtől.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 27. 12:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy működik az iskolaváltás 11. -esként ha nem sikerül a pótvizsga?
Szerintetek lehetséges így iskolát váltani?
11. -es diák vagyok és szeretnék iskolát váltani. Lehetséges? (Bővebben lent)
Iskolaváltás, bukás?
Átvesznek normál suliba ha szakmai tárgyból bukok?
A szüleim nagy valószínűséggel át akarnak iratni, és én nem igazán tudok semmit se tenni ellene, mit tegyek?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!