Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha Neptunban a mintatantervnél...

Ha Neptunban a mintatantervnél már ott vannak az időpontok, akkor fix, hogy akkor lesznek (levelező)?

Figyelt kérdés

Tehát levelezőre vettek fel, és a Neptunban már ott van az összes tárgy és egészen szeptembertől decemberig ott van minden dátum, hogy mikor lesznek az előadások, illetve gyakorlatok.


Kérdésem, hogy ezek már fix időpontok, vagy levelezősként én ezeken tudok még variálni, ha esetleg nekem valamelyik időpont nem felel meg?


2019. aug. 30. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A levelezősök nem nagyon tudnak variálni, lévén hogy heti 1-2 napba van belesűrítve minden, és a létszám is kevesebb, mint nappali. Általában minden tárgy egy kurzusnak számít, esetleg ha van kiscsoportos gyakorlat és a létszám igényli, akkor lehet választani két meghirdetett kurzus közül.
2019. aug. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1:

Szia!

Értem. És az honnan derül ki, ha 2 időpont van meghirdetve ugyanabból?

Pl. ha az egyik tárgynál a Tárgyfelvételnél 2 Elmélet van, 2-2 külön időpontokkal, akkor az valószínű, hogy választható szerinted?

2019. aug. 30. 09:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a neptunban rámész mondjuk a matematika 1. tárgyra, akkor megnyilik a tárgy adatlapja.

Lesz fent mondjuk egy előadás és egy gyakorlat. Ekkor mindkettőt fel kell venni mintaterv szerint.

Itt ha több gyakorlati tárgy van, akkor azok egymás alatt vannak, azt veszed fel, amelyiket akarod, szimpibb a tanár, jobb időpontban van...

2019. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem a gyakorlatból van kettő, hanem az elméletből, akkor abból is egyet kell választani.
2019. aug. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3., 4,

Összesen egy tárgynál van nekem ilyen, hogy az adott tárgyra rákattintva 2 sor jön be, és a kurzus típusánál mindkettőnél Elmélet van.

Ha rámegyek külön-külön mindkettőre, akkor 2 fél napos alkalmat ír, mindkettőnél.


Viszont, ha rámegyek az Alapadatoknál, ott meg azt írja, Féléves óraszám: Elmélet 10 / Gyakorlat 10.

Viszont a Tárgy kurzusainál csak Elméletet ír, mindkét sorban, ezért nem értem.

2019. aug. 30. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:

A féléves órászámot ne nézd, mert nem szokott jól beállítva lenni. Nálunk pl a nappalis órászámok vannak ott megadva, pedig levelezős vagyok.


De amúgy nyugodtan írj vagy hívd fel a tanulmányi osztályt. Erre vannak.

2019. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6:

Hívtam már, csak foglaltak folyamatosan.

2019. aug. 30. 15:29
 8/8 A kérdező kommentje:

6:

A féléves óraszámmal kapcsolatban csak arra gondoltam, hogy lehet h elírás lenne a 2 Elmélet, mert továbbkattintva már Elméletet és Gyakorlatot is ír...

2019. aug. 30. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!