10. es online tanulás?

Figyelt kérdés

Tudtok olyasmi oldalakat ahol fenn van a 10.es tananyag?

Magántanuló vagyok és így csak kevesebbszer küldik a tanagyagot, ezért is szeretnék keresni egy olyan oldalt ahol fenn vannak ezek a dolgok, viszont én nem nagyon találtam eddig.

Valaki tudna nekem mondani ilyen oldalakat?

Előre köszönöm!



2019. aug. 30. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Tankönyveid vannak? Ha nincsenek, azok online az ofi oldalán fent vannak. Esetleg a mozaik és tudásbázis honlapok, a reál tantárgyakhoz a realika. Sajnos csak ennyi oldalt ismerek.
2019. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nincsen tankönyvem, mivel itt nem kapunk:(

Köszönöm, fel keresem amiket írtál.

2019. aug. 30. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet tudni, hogy milyen okból vagy magántanuló?

Ha kell, szabadidőmben angolból tudok online segíteni. Szeretem tanítani.

2019. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem megszűnik a magántanulóság?
2019. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok:

Egyes könyvekből lehet jobb, ha rendelsz papíralapút is (gondolok itt pl a törire), úgy jobb tanulni. Idegen nyelvet pedig nem sulis tankönyvekből tanulnék, azok nem valami jók.

2019. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4es, hát én is hallottam már erről de úgy tudom hogy csak rendes állami iskolákban szűnik meg.


#5ös, igazad van, lehet hogy az lesz hogy rendelek 1-2 könyvet az internetről mivel akárhogy is nézve, úgy jobb.

Ahogy nézelődtem találtam plusz egy oldalt, az "NKP"-t és itt fenn van a legtöbb tankönyv és online elérhetőek.

Azokat a könyveket rendelem meg amikre nagyobb szükségem lesz és amikre kevésbé azt az oldalról nézegetem:)


Köszönöm szépen mindenkinek

2019. aug. 30. 22:44
 7/7 anonim ***** válasza:

tankonyvkatalogus.hu, majdnem minden tankönyv online fent van.

zanza tv

youtubeon videótanár csatorna (igazából felsősöknek van, de szerintem gimnazisták számára is hasznosak a videók)

2019. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!