Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Neptun? Sziasztok! A Neptunban...

Neptun? Sziasztok! A Neptunban nem tudok felvenni tárgyakat ezért kérnem a segítségeteket.

Figyelt kérdés

Idén kezdeném az egyetemet a KRE ÁJK-n fizetős szakon. Viszont a gyűjtő számlára ma tudtam elküldeni a pénzt ami sikeres volt, viszont a tárgy felvételnél azt írja ki hogy csak aktív státuszú adott félévre regisztrált hallgatok jelentkezhetnek. És ezt nem értem hogy miért van? Az ügyintézésnél már levettem a pipát a csak aktívnál,majd rá mentem a listázásra de ezután nem hozott fel semmit.. ilyenkor mi a teendő?

Már próbáltam hívni őket de mindig foglaltat jelez ki e-mailt is írtam de semmi válasz nem érkezett...



2019. szept. 2. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem holnap kezdődik a tárgyfelvétel?Bár én BTK-n vagyok
2019. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem nekem már ma 10:00 óta lehet jelentkezni,csak ez az aktív státuszos valami miatt nem engedi,és teljesen tanácstalan vagyok hogy miért nemtudom beállítani? :(
2019. szept. 2. 12:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a probléma, hogy a pipát kivetted (ha jól értem). Listázd pipával és anélkül is. Nem sokkal alatta ki kell adnia.
2019. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindkettőt próbáltam de sajnos a helyzet változatlan, sikerült beszélnem a Neptun egyik ügyintézőjével de csak tovább irányítottak a Tanulmányi részlegre ahol most várom a csodát..
2019. szept. 2. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A félévre bejelentkeztél??? Ott aktívnak kell lenned...
2019. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelentkezett be a félévre, azt írta nem tud.

Kérdező küldjél képernyőképet, hátha csak te nem veszed észre amit kell.

2019. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy még nem érzékelte , még nem dolgozta föl a rendszer, hogy már megjött az összeg? Pár nap múlva akkor gondolom, amikor már föl lesz dolgozva az adat, akkor fog menni;

vagy pedig nem tudom, kell-e ilyet dokumentumot föltölteni valahol a neptunban, hogy igazolás az egyenleg-befizetésről.

Tehát a fizetésről ilyen igazolást szal nemtom, kell-e feltöltened.

2019. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első félévben a tanulmányi osztály jelentkezik be a félévre neked, vagyis ők állítják aktívra a félévet. Nekik írj.
2019. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikerült a belső rendszerből újra aktiválták a félévem,valami hiba volt de megcsinálták. Köszönöm a válaszokat!:)
2019. szept. 2. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!