Melyik lenne jobb?

Figyelt kérdés

2020-ban újra érettségizem és nem tudom mit válasszak érdekel a gyógytornász szakma de szeretem nagyon a nyelveket is (olasz angol)és most őrlődöm, hogy mi legyen

Ti mit gondoltok melyik volna jobb (Ha írnátok tapasztalataitokról annak örülnék)



2019. szept. 2. 20:38
 1/2 anonim válasza:
Bár nincs benne tapasztalatom de ha van kitartásod szerintem mindenféleképpen a gyógytornász szakmát válaszd. Elég keresettek és tudomásom szerint jól keresnek.
2019. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sürgősen kezdjél el dolgozni, ne csak a lábad lógasd még tíz hónapig, mert azzal egész biztos, hogy nem leszel előrébb.

Keress valami lehetőséget, ahol pl. gyógytornászok közelében dolgozhatsz, akár adminisztratív munkakörben, vagy valamiféle segéderőként, hogy közelebbről lásd, miről is lenne szó, ha azt választanád. De egyébként bármilyen munka szóba jöhet, csak ne lógj a levegőben! Közben tanuld a nyelveket is, és ne csak magát a két nyelvet, hanem történelmet, irodalmat, kultúrát is az adott nyelveken. Ez egyfelől sose árt, másfelől kiderülhet belőle, hogy mennyire lenne kedved bölcsészkarra menni nyelveket tanulni, mert ott is ez van, csak még nagyobb kanállal, mint ahogy saját magadnak adagolnád.

2019. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!