Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy gépészmérnök, egy programt...

Egy gépészmérnök, egy programtervező informatikus, vagy ehy gazdaságinformatikus (banki területen) érintkezik kevesebbszer emberekkel? Szociálisan melyik legkevésbé megterhelő?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a vegzettsegtol fugg, hanem a beosztastol
2019. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

Ahogy első írta, nem a végzettségtől függ, ezen szakokkal nagyon sokféle területre és beosztásra specializálódhat az ember. Azt sajnos el kell árulnom (én programtervező informatikus szakon végeztem, de van közgáz diplomám is), hogy nagyon ritka, ha valakinek keveset kell emberekkel érintkeznie. Dolgoztam kicsi, nagy és közepes cégnél is, volt ahol szoftverfejlesztőként még az L3 support is a miénk volt, igaz szerencsére csak belső embereknek kellett segítenünk, de ha nem is kerülsz kapcsolatba ügyfelekkel, valamilyen üzleti területtel mindenképpen, és a szoftverfejlesztés sem magányos műfaj, majdnem mindenki csapatban dolgozik.


Banki informatikai területen amúgy dolgoztam, két cégnél is, mindkettőnél nagyon fontos volt az emberekkel való kapcsolat, nekem egyik cégnél sem ment jó, de egyiknél azért elment, a másodiknál egy "háború" közepén találtam magamat két tűz között, végül fél év után felmondtam, mert nem bírtam tovább.

2019. szept. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az, amelyiket távmunkában lehet végezni, ez pedig a szoftverfejlesztő. Egy ismerősöm Londonban dolgozik úgy, hogy havonta csak egyetlen egyszer kell bemennie a londoni irodába, amúgy ott lehet ahol akar (és van internet).
2019. szept. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!