Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem vagyok jó matekból...

Ha nem vagyok jó matekból milyen irányban tanulhatok tovább? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy most vagyok 11.-es, faktnak az angolt és a bioszt választottam, de halvány lila gőzöm sincs merre tovább. Egyetlen mumusom van, az pedig a matek. Hármas vagyok belőle, talán a négyesre is képes lennék, viszont nagyon megszenvedek vele, így azzal semmi további ,,kapcsolatban" nem szeretnék állni tovább tanulás téren. Mindenféleképpen tovább akarok tanulni és rengeteget olvastam utána, különböző pályaválasztás tesztet töltöttem ki, mind hiába.... Ti mit ajánlanátok? (Tanár semmiféleképpen sem akarok lenni)

Köszi előre is a válaszokat!


2019. szept. 4. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichológia, néprajz, szociális munkás.
2019. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha az angol jól megy akkor azon az irányon simán mehetsz tovább. BTK esetleg? Tudom, hogy azt nagyon le szokták húzni, de ha még rádobsz egy mestert akkor meglepően sok helyen el lehet helyezkedni, pl cégeknél, vállalatoknál, feltéve ha ez a vonal érdekel téged.

Vagy ahogy előttem írták, pszichológia, ahhoz a bioszfaktod jól jön, és nem hiszem, hogy az egy nagyon "matekos" pálya lenne. (Bár lehet, hogy tévedek)

2019. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3-as matek 4 év gimnázium alatt, 3-as közép érettségivel. GTK-n diplomáztam 3-as analízissel. Közöm nincs a matekhoz, egyetemen se volt, most sincs. Ne mondj le emiatt róla! Közgáz matekot leülsz és a fejedbe vered, nem kell túldimenzionálni azért, mert matek a neve.
2019. szept. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!