Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi kell ahhoz hogy középiskola...

Regszy kérdése:

Mi kell ahhoz hogy középiskolai tanár legyek szakmai (szociális) területen? Pl pszichológia, társadalomismeret tanár

Figyelt kérdés
Jelenleg elkezdtem a gyógypedagógia szakot, ahol van tanulásban akadályozott szakirány, amivel beteg gyermekeket taníthatok, de szeretnék olyan szakközépiskolában tanítani, ahol például lehetnék pszichológia, társadalomismeret, szociológia, gyógypedagógia tanár. Én is ilyen szakközépben szereztem szakmát és nagyon tetszene. De ilyen tanári képzést nem láttam még meghirdetve. Valaki tud erről valamit?

2019. szept. 6. 13:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!