Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Milyen szakra menjek amivel el lehet helyezkedni és a földrajzzal kapcsolatos?

Jelenleg emelt szinten tanulok matematikát fizikát és földrajzot és ezzel szeretnék továbbmenni és ebből is fogok emelt szintű érettségit tenni. Milyen olyan szakok vannak ahol esetleg mindhármat összelehet kombinálni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: földrajz, fizika, matematika, egyetem, szak

szept. 9. 22:29  Privát üzenet  

A válaszok

Szia!

SZTE-TTIK Földtudomány szak jut hirtelen eszembe. Ez a szak ismerősöm elmondása alapján eléggé vastagon vegyíti mindhárom általad leírt tantárgyat.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont szept. 10. 08:48 Privát üzenet
Meow123456789 nevű felhasználó válasza:

Földtudományi! Utánna lehet tovább menni meterológia, csillagàszat, geológia felé. Én is a SZTE-t ajánlom, 2ismerősöm oda jàr. Én is oda tervezek jövőre.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont szept. 10. 14:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Esetleg még annyi lenne a kérdésem, hogy egy meteorológus mennyire tud állát kapni Mo.-n?

# 3/4Időpont szept. 10. 21:42 Privát üzenet

Szia! Én mondanék egy másik szakot is. Jelenleg közlekedésmérnöknek tanulok, és volt sok fizika meg elég erős a matek, és van közlekedésföldrajz nevű tárgy, és mesterképzésen tudsz olyan irányba menni, hogy még több földrajz legyen (pl van közlekedésföldrajzos msc is)

Hátrány, hogy elég sok gépészeti alapismeretet vernek beléd

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont szept. 11. 22:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Manapság milyen PhD az amivel el lehet helyezkedni nem csak az oktatásban, hanem a versenyszférában is?
Okj matematikus vélemények? Ugyanugy el lehet vele helyezkedni? Nem kerültem be az egyetem létszámba. De értem a, matekot.
El lehet helyezkedni filozófia vagy etika szakos tanári diplomával?
Ha magyarországi egyetemen tanulok pszichológiát, azzal el fogok tudni helyezkedni külföldön?
Gyed extra alatt lehet fizetős tanfolyamot elvégezni? Másik pedig, hogy milyen tanfolyam az amit érdemes elvégezni, és utána el is lehet helyezkedni vele, és ami fontos, hogy...
Emberi erőforrások szakot megéri elvégezni? El lehet vele helyezkedni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!